Malongo

Úvod ZnačkyMalongo

Malongo


Sme živá a oddaná rodinná firma

Malongo je rodinná firma z vidieckej oblasti Nice s ročnou produkciou viac ako 7 000 ton kávy. Kľúčom k úspešnosti spoločnosti je  etika kvality a angažovanosti jej personálu. Jedinečná kultúra kvality je základom jej hodnôt: zachovanie tradičného praženia kávy, úcta k ľuďom pestujúcim kávovníky a spokojnosť zákazníkov. Malongo sleduje kávu krok za krokom, od plantáží až po šálku.

 

Sme francúzsky špecialista na luxusnú kávu

Malongo je popredným aktérom pre spravodlivé obchodovanie s kávou a bio-kávou. Tento stav získali v roku 1992 s priekopníckym záväzkom spoločnosti. Jej hodnoty: iniciatíva, zodpovednosť a solidarita sú zdrojom jej dynamiky a   tvorivosti. Malongo je tvorcom kovových plechoviek balených vo vákuu, výroby jednodruhovej kávy a kávového podu 1,2,3 Spresso®.

 

Značka Malongo je prítomná v hotelových a stravovacích segmentoch, vo veľkoobchode (veľkých a stredných predajniach) a vo vývoze prostredníctvom značkových kaviarní Malongo a nakoniec prostredníctvom on-line internetového obchodu.

 

Používame pomalé, postupné, tradičné metódy praženia

Malongo praží všetky svoje kávy pomocou pomalých, postupných a tradičných metód. Značka ponúka široký sortiment kávy, vrátane zmesí a jednodruhových typov. Prispôsobuje ich transformáciu a balenie spotrebiteľským návykom: kávové zrná, mletú kávu, kávový systém 1,2,3 Spresso® a instantnú kávu.